Nabízíme širokou škálu služeb

V současné době tvoří 90 % našeho sortimentu zakázková výroba dle požadavků zákazníka.
professional-carpenter-work-he-is-carving-wood-using-woodworking-tool-carpentry-craftsmanship-concept-horizontal-shot-selective-focus

Zakázková výroba a příprava dřeva

Dřevo je naším koníčkem a jsme schopni jej zpracovat téměř jakkoliv. Naším hlavním zaměřením je však výroba dřevěných produktů do exteriérů a přímo podle představ a přání zákazníka. Obrátit se na nás proto můžete kdykoliv budete chtít prostor před vaším domem, chatou či kdekoliv jinde ozvláštnit nějakou dřevěnou konstrukcí, jako jsou pergoly, garáže nebo třeba dětské houpačky. Pokud však chcete produkty tvořit svépomocí a potřebujete pouze dodat připravený a ošetřený dřevěný materiál, rádi vám jej obstaráme.

gladsome-construction-worker-wearing-protective-equipment-holding-drill-while-sitting-wall-looking-camera

Vazby

Pustili jste se do stavby domu, rekonstrukce nebo realizace nové střechy? Pak se pravděpodobně neobejdete bez kvalitních a spolehlivých krovů či vazníků, které vaši střechu podrží v při nepříznivém počasí. Zajišťujeme proto výrobu střešních konstrukcí ze smrkové kulatiny, která se postará o bezpečí vašeho domova a disponuje dlouhou životností.

Latě

Latě

Dřevěné latě lze využít jako nosné prvky při stavbě střešních konstrukcí nebo jako rošty pod obkladový materiál. Využít je však lze také k realizaci dřevěných plotů, altánů, pergol nebo teras. Jedná se o druh hraněného řeziva, jehož příčný průřez je nejčastěji 10 až 25 cm². Rádi vám zajistíme jejich výrobu a v případě zájmu i následnou realizaci do vámi požadované formy.

Prkna

Prkna

V rámci našich služeb vám zajistíme také dodání prken různých rozměrů. Jedná se o univerzální, ze čtyř stran hoblovaný materiál, jehož využití je poměrně rozsáhlé. Prkna je možné využít např. pro účely dokončení fasády budov, obkladů stěn a stropů, ale také při stavbě dřevěných plotů či jako terasové podlahy. Dle vašich požadavků proto dodáme prkna libovolných velikostí i tlouštěk.

front-view-construction-roof-daylight

Pergoly, garážová stání, houpačky, ploty a truhlíky

Jestliže chcete ozvláštnit vaši zahradu nebo si vytvořit útulné venkovní posezení, máme ideální řešení v podobě pergol či altánů. Přístřešek však postavíme také pro vaše motorová vozidla, pokud nemáte možnost mít garáž přímo v domě. Pro vaše ratolesti pak zajistíme aktivní vyžití v podobě houpaček. Produktů ze dřeva je zkrátka nespočet a záleží pouze na vašich přáních. Pokud máte zálusk na něco, co jste v naší nabídce nenašli, napište nám nebo zavolejte a určitě se domluvíme.

Zaujala vás naše nabídka služeb a produktů? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt
tools-wood-sawdust-workshop

Palivové dříví – odřezky z manipulace

Čím dál tím víc lidí v dnešní době opět začíná topit dřevem. Ani to už ale často není jednoduché sehnat. Máme proto řešení v podobě prodeje odřezků z naší výroby, které jsou ideálním způsobem, jak během zimy zůstat v teple.

pile-pine-logs-ready-cutting-into-planks-wood-processing-industry - kopie

Krácené palivové dříví

Krácené palivové dříví se chová stejně jako klasické palivové dříví, jen s tím rozdílem, že jeho rozměry jsou ještě o něco menší. Jedná se tak o ideální řešení, pokud nemáte na skladování či spalování dřeva dostatek prostoru, ale přesto jím chcete topit. Krácené palivové dříví pochází se smrku, je nevysušené a standardně dodávané o délce 35 cm.

artisan-working-with-wood

Hoblování a sušení řeziva

Sušení řeziva jsme schopni zajistit externě na základě požadavku zákazníka.

rows-piled-logs-waiting-be-processed-local-rural-lumber-mill-made-into-lumber-construction

Pořez vlastní kulatiny

Zapomeňte na starosti spojené s pořezem dřeva. Pokud plánujete stavět z vlastní kulatiny, ale potřebujete dřevo nejprve nařezat, neváhejte se na nás obrátit. Dle vašeho přání zajistíme přetvoření např. na truhlářské řezivo z kulatiny do délky až do 8 metrů. Zajistíme také jeho následnou dopravu na místo určení. Zbytek už je na vás.

vykup_smrkové_kulatiny

Výkup smrkové kulatiny

Máte vlastní les nebo provádíte těžbu dřeva a chystáte se jej prodat? Nabízíme výkup smrkové kulatiny pro účely naší výroby. Dřevo vykupujeme za nejlepší ceny na trhu a rádi se s vámi domluvíme na individuální ceně také v případě, že prodáváte dřeva větší množství.